Львівські бібліотеки об’єднають єдиною електронною базою

27 березня міська рада та Український католицький університет підписали меморандум про співпрацю для створення “Електронної Бібліотеки”. Всі читальні Львова об’єднають єдиною електронною системою, аби містянам було зручніше шукати, брати і замовляти книги. 

Проект запустять у вересні 2018 року.

Бібліотеки міста мають покращувати свої послуги, робити все, аби читачам було ще більш комфортно там обслуговуватись. Чим краще працюватимуть читальні, тим більше відвідувачів там буде, вважає заступник мера Андрій Москаленко.

Читати також:  Активісти "Автономного опору" більше не під вартою

Система допоможе читачам знайти, у якій саме бібліотеці є конкретна книга. Олег Яськів, директор центру Шептицького розповідає, що сьогодні у них відбувається багато інноваційних змін, які випробовуються на власній спільноті і найкращі результати потім впроваджуватимуться для публічних бібліотек.

На його думку, система єдиного електронного каталогу значно полегшить доступ читача до публічних бібліотек нашого міста і дозволить поширити єдиний простір користування книгами як в академічному середовищі, так і в міському.

Читати також:  "Наукова весна 2017" у Львові

Syla.news

453 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up