У Львові створили комісію, що каратиме руйнівників історичних споруд (Коментарі)

У мерії  Львова тепер працює адміністративна комісія, що вирішуватиме, як же карати підприємців, котрі руйнують історичні будівлі старого міста.

Комісія засідатиме відкрито. На засідання, які проходитимуть щотижня, запрошуватимуть громадські організації. Як повідомила Лілія Онищенко, начальника управління охорони історичного середовища ЛМР, адміністративну комісію створили з метою пришвидшення терміну між виявленням порушення, складанням протоколу і накладанням штрафу.

Читати також:  Графік руху громадського транспорту в вихідні дні у Львові

Штрафні санкції планується накладати на юридичних осіб за такі порушення: проведення будь-яких незаконних робіт, що можуть завдати шкоди пам’ятці; недодержання вимог щодо захисту, збереження і утримання пам’ятки; неподання або несвоєчасне подання інформації про виявлення об’єкту культурної спадщини при проведенні будівельних робіт та за ухилення власника пам’ятки від укладання охоронного договору.

Читати також:  У Львові покажуть виставку про Майдан

Нагадаємо, що 26 березня заступник мера Андрій Москаленко повідомив: міська рада вирішила жорстко карати руйнівників історичних будівель та пам’яток Львова. Відтепер штрафи будуть від 1 700 гривень до 170 тисяч. Приватних осіб та підприємства штрафуватимуть по-різному: все залежатиме від складності руйнувань.

SYLA NEWS

310 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up