На укріплення схилу однієї із львівських вулиць виділять більше 1 млн. грн

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету ЛМР прийнято рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова», відповідно до якого з резервного фонду міського бюджету м. Львова виділять 1 189 723 грн на укріплення схилу на вул. Дорога Кривчицька, 113.

«Враховуючи протокол засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 28.02.2018 № 4, пропонуємо виділити з резервного фонду міського бюджету м. Львова через передачу коштів з загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) Личаківській районній адміністрації кошти в сумі 1 189 723 грн. за КПКВ 4316030 «Організація благоустрою населених пунктів» для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт по укріпленню схилу на вул. Дорога Кривчицька, 113», – доповіла Ліліана Римар, заступник начальника управління фінансів департаменту фінансової політики ЛМР.

Читати також:  Волонтери та поліція замальовували рекламу наркотиків у Львові (Коментарі)

Syla.news

490 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up