Міська рада Львова вирішила відмовитись від маршруток

Львівська міська рада ухвалила рішення про відмову від маршрутних таксі та перехід на зручні та комфортні електроавтобуси.

Згідно із електронною петицією, львів’яни вимагали відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси. Мерія повинна підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених в електронній петиції.

Як повідомили в управлінні «Секретаріат Ради», 21 січня 2018 року на порталі e-dem.in.ua – Єдина система місцевих петицій було зареєстровано електронну петицію під назвою «Вимагаємо відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси!». Автором петиції є Меленчук Анна Володимирівна. 29 січня 2018 року ця петиція набрала необхідних 500 голосів на підтримку. Тому її винесли на розгляд сесії Львівської міської ради.

Читати також:  Депутат ЛМР: Водіям громадського транспорту ще не скоро створять умови для належного харчування

Що це дасть місту?

1) Комфортні умови проїзду в громадському транспорті для мешканців міста.

2) Зниження рівня забруднення міста шкідливими викидами. Під час розробки плану відмови від маршрутних таксі перевагу слід віддати екологічно чистому транспорту, а саме тролейбусам та електроавтобусам.

3) Інклюзивність громадського транспорту

4) Розвантаження вулиць міста, адже велика кількість водіїв та пасажирів автомобілів пересяде на зручний громадський транспорт.

Читати також:  Депутат ЛМР розповів, які зміни в транспортній інфраструктурі Львова слід чекати

Syla.news

371 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up