Учасники АТО і їхні діти безкоштовно отримають вищу освіту

Президент Порошенко підписав закон, згідно з яким учасники АТО та їхні діти зможуть отримувати пільги на здобуття освіти.

Про це повідомили у прес-службі президента, інформує НАРОДНА ПРАВДА.

Йдеться про отримання як професійно-технічної так і вищої освіти. Закон розповсюджується на тих, хто брав безпосередню участь в АТО, у тому числі у складі добровольчих формувань, які пізніше було включено до складу ЗСУ та інших утворених відповідно до Законів України військових формувань та правоохоронних органів та учасників бойових дій на території інших країн.

Читати також:  Львів'ян просять допомогти дітям із сиротинця

Зокрема перераховані категорії громадян можуть розраховувати на повну або часткову оплату навчання за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів; пільгові довгострокові кредити для здобуття освіти; соціальну стипендію; безоплатне забезпечення підручниками; безоплатний доступу до Інтернету, систем баз даних у державних та комунальних навчальних закладах; безоплатне проживання в гуртожитках тощо.

 

Syla.news

Читати також:  Ніс дитини може "розповісти"про серйозні інфекції легенів
438 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up