Цікавий початок вікенду. Куди піти у Львові в п’ятницю, 23 березня

Вихідні у Львові завжди насичені подіями. Редакція Syla.news обирає найцікавіші заходи – літературні вечірки, кінопокази, виставки, презентації книг, концерти на які варто сходити, коли хочете провести вікенд не вдома. 

П’ятниця, 23 березня

Книги

Презентація книги Йоханана Петровського-Штерна «Анти-імперський вибір. Постання українсько-єврейської ідентичності». Центр міської історії Центрально-Східної Європи (вул. акад. Богомольця, 6). 

Вхід – вільний. 

Це буде розповідь про те, як євреї, що жили в російськомовному середовищі, однак вибрали українську культуру, нашу літературу.

Музика

Виступ музично-театрального проекту «Мряка». 23 березня 2018, 18:00. Культурно-мистецький центр «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35).

 

Вхід – 60 грн. 

Мряка – це не тільки типова львівська погода, коли хочеться заховатися біля каміну із горнятком чаю та віддатися самозаглибленню. МRЯКА – це музично-театральний проект з міста Лева, що поєднує електронну музику різних стилів з інтелектуальними текстами, вокалом та елементами театралізації. Внаслідок такої еклектики музиканти визначили напрям своєї роботи як артвейв (artwave).

У композиціях використано як авторські тексти українською мовою, так і деякі тексти відомих європейських поетів мовою оригіналу (Віслави Шимборської, Райнера-Марії Рільке).

Фортепіанний речиталь Етелли Чуприк. 23 березня 2018, 19:00. Будинок органної та камерної музики (вул. Бандери, 8).

Вхід – 50 – 250 грн.

Львівській публіці представляти Етеллу Чуприк не потрібно. Але просто неможливо встояти й не висловити зайвий раз захоплення здобутками феноменальної піаністки. За фортепіано сіла у 2,5 роки, а в п’ять вже мала перший концерт із творів Шуберта і Шопена. Вчилася грати напам’ять, без нот. Опанувавши нотну грамоту у шість років, одразу вступила у четвертий клас музичної школи.

Лауреатка конкурсів Лисенка у Києві (1988), Рахманінова у Москві (1990), Ліста у Будапешті (1991), Горовіца в Києві (1994), стипендіатка Асоціації Ріхарда Вагнера у Байройті. З 1994 року викладає у Львівській музичній академії. Солістка Волинської та Ужгородської філармоній. Етелла Чуприк об’їздила з гастролями півсвіту.

У її репертуарі музика від бароко до XXI століття, зокрема усі етюди Ліста, усі 48 прелюдій і фуг Баха з «Добре темперованого клавіру», усі фортепіанні сонати Бетовена і Моцарта.

Читати також:  Вбивчий шоколад, кохання із донькою філантропа та державотворча діяльність Євгена Коновальця

Програма концерту:
Й.С. Бах – П’ять прелюдій і фуг із «Добре темперованого клавіру»
В.А. Моцарт – Соната К.310
Л.В. Бетовен – Соната ор.57 «»Аппассіоната»
К. Дебюссі – «Естампи»: «Пагоди», «Ніч в Гренаді», «Сади під дощем»
М. Равель – «Павана на смерть інфанти»

Концерт гурту Пасош. 23 березня о 19.00 у клубі FESTrepublic виступить гурт “Пасош”. Хлопці грають мелодійний гітарний рок, звучання якого балансує між емо та поп-панком. 

Концерт анонсували Icecream promo та Лінія втечі. 

За останній рік ми всі багато пережили. Хтось змінився, хтось залишився тим же роздовбаєм. Десь ми програвали, десь розносили все і всіх. Але ми завжди пам’ятали, що все буде нормально. Цієї весни група Пасош знову приїде до Львова. Приходь на концерт з друзями і забудь все, що тебе турбує. Будь нестримним, будь вихором, будь вічно молодим, що і хто тобі б не говорив, – пишуть організатори. 

Квитки можна придбати на сoncert.ua.

Фан-зона
Перші 50 квитків – 150 грн
До 1 березня – 200 грн
Далі – 250 грн
На вході – 300 грн

Віп-зона
350-500 грн

Пасош – російський гурт з Москви. Засновник і фронтмен групи – Петар Мартич, етнічний серб, у віці 9 років переїхав до Росії. Сам же  здобував вищу освіту в Англії.

В рамках проекту «Прыгай киска» Петар записував треки, які в 2014 році отримали широку популярність серед молоді й часто викладалися в публічних групах в соціальній мережі «ВКонтакте». То були аморальні треки з назвами «котики-наркотики», «який же я гарячий» і «Райан Гослінг». Вони пішли в народ і зробили з Петера справжню інтернет-зірку.

Інші учасники групи – Кирило Городній та Григорій Драч. Кирило знайомий з Петаром з п’ятого класу, вони разом працювали протягом кількох років до того, як була створена група «Пасош».

Читати також:  "Трансформація простору" руками київського митця

Кирило виступав у ролі діджея в проекті «Прыгай киска» , але в «Пасош» він грає на гітарі.

Григорій Драч закінчував музичну школу по класу «фортепіано», а в «Пасош» грає на барабанах. Сам Петар в «Пасош» грає на бас-гітарі і співає.

Театр

Вистава «Чекаючи на Ґодо» 23 березня 2018, 19:00 Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3).

Вхід – 90-100 грн.

«Мало хто згадує, що «Годо», по суті, трагікомедія. І безглузда словесна еквілібристика Володимира, Естрагона, Поццо й Лаккі відсвічує живою людською гіркістю. Про що завгодно ставлять «Годо» — про диваків, дурнів, філософів. Курбасівці своєчасно підстелили соломки, убезпечивши себе від можливої поразки, поставивши і зігравши… про себе. Про акторів. Про балакучих, суєтних і непосидючих лицедіїв, які жонглюють марними словами й непотрібними предметами. Ще трохи — і вийшов би формений цирк. Але в них є відчуття, коли треба вчасно зупинитися, утримуючи баланс комічним і трагічним.»

Тривалість вистави: 2 год 30 хв

Лекції 

Upgrade your public speaking with AIESEC. Перша Львівська медіатека, 18.00

Вхід – вільний за умови попередньої реєстрації.

Часто доводиться виступати перед публікою, спілкуватись з людьми, відповідати на семінарах перед усім потоком, а твої навички ораторства залишились на рівні декламації віршиків у 7-ому класі? Не засмучуйся, адже все у твоїх руках. І якщо вже твої руки якимось чином привели тебе до нас на #UpgradeYourPublicSpeaking, то запрошуємо тебе на цікаву лекцію.

Хтось вправний у спорті, хтось має талант до малювання, а хтось вміє вправно розмовляти з публікою . Розмова- це мистецтво ,яке варто опанувати кожному, адже правильна поведінка під час розмови , ідеальний ораторський етикет одного дня допоможуть тобі отримати бажану роботу, чи завести розмову із потрібною людиною. Змінити щось у собі так легко, лише не прогав шансу!

Реєструйтеся, щоб прийняти участь: https://goo.gl/forms/MDAptwyRZRx8h0Fg1

Syla.news

 

 

409 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up