Трамп заявив, що хоче налагодити відносини з Путіним

Дональд Трамп пригадав, що Барак Обама в минулому теж вітав Путіна з перемогою на виборах.

Президент США Дональд Трамп заявив, що сподівається за допомогою Росії розв’язати багато проблем, серед яких КНДР, Сирія, Україна й ІДІЛ. Про це він написав у Twitter, коментуючи свої привітання Володимиру Путіну з переобранням на посаді президента РФ, пише “Главком”.

«Я зателефонував російському президенту Путіну, щоб привітати його з перемогою на виборах – в минулому Обама теж йому телефонував. Фейкові ЗМІ божеволіють, тому що вони хотіли, щоб я його розкритикував. Вони не мають рації! Ладити з Росією й іншими – це добре, а не погано», – написав Трамп.

I called President Putin of Russia to congratulate him on his election victory (in past, Obama called him also). The Fake News Media is crazed because they wanted me to excoriate him. They are wrong! Getting along with Russia (and others) is a good thing, not a bad thing…….

Він також додав, що Росія може допомогти США розв’язати багато проблем у світі.

«Вони (Росія) можуть допомогти розв’язати проблеми з Північною Кореєю, Сирією, Україною, ІД, Іраном і навіть з гонкою озброєнь», – написав Трамп.

Трамп нагадав, що його попередникам не вдалося встановити гарних відносин із Росією. Водночас він заявив, що має намір у спілкуванні з Росією діяти за принципом мир через силу.

…..They can help solve problems with North Korea, Syria, Ukraine, ISIS, Iran and even the coming Arms Race. Bush tried to get along, but didn’t have the “smarts.” Obama and Clinton tried, but didn’t have the energy or chemistry (remember RESET). PEACE THROUGH STRENGTH!

«Буш намагався порозумітися (з Росією), але не вистачало кмітливості. Обама і Клінтон намагалися, але не було чи то енергії, то чи «хімії» (у відносинах) – згадайте «перезавантаження» з Росією. Мир через силу!» – додав Трамп.

Як відомо, 20 березня Дональд Трамп та Володимир Путін провели телефонну розмову. У Кремлі завили що Трамп привітав президента РФ з переобранням на виборах. Також Трамп заявив, що хоче незабаром зустрітися з Путіним, щоб обговорити серед іншого Україну

Згодом в Адміністрації Трампа підтвердили, що президент США привітав Путіна з переобранням. Натомість сенатор від штату Аризона Джон Маккейн різко розкритикував Трампа за привітання «диктатора» Путіна.

Syla.news

 

386 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up