Щоб купити нові тролейбуси треба 15 млн.євро. У мерії розповіли, де взяти гроші

Місто Львів хоче закупити 50 нових тролейбусів. Для цього потрібно взяти кредит у Європейському банку реконструкції та розвитку,  а також  – знайти грантові кошти в Інвестиційного фонду сусідства Європейського Союзу.  Всього треба близько 15 мільйонів євро. На погашення кредиту є 13 років. 

Про це на сесії міськради сказала Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту мерії.

Директор комунального підприємства «Львівелектротранс» Олег Береза сказав, що отримані кредитні гроші витратять на купівлю нових тролейбусів, ремонт контактної мережі та трамвайного депо на вулиці Наукова.

Читати також:  Виконком змінив план мікрорайону Голоско та розроблятиме нове планування вулиць Липинського і Промислової

Депутат від фракції ВО “Свобода” сказав, що це добре, але потрібен бізнес-план і що через це знову можуть зрости ціни на проїзд.

 – Виглядає, як дуже правельні й хороші наміри, але хотілося би більше інформації: яким чином плануєте брати кредит, як будете його обслуговувати, що зміниться у процесі роботи підприємства, чи це вплине на ціноутворення для пасажирів. Тут є гарна декларація, ніби то – з праведними намірами, але немає розуміння економічних показників чи банального бізнес-плану, – зауважив Андрій Рікота.

Пані Ірина відповіла:

– Я вам скажу, як мешканець міста. Якщо на вулицях буде 50 нових тролейбусів – то це комфорт, покращення сервісу, – зауважила Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту ЛМР.

У підсумку, депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про затвердження угоди про підготовку кредитного фінансування від 16.03.2018, укладеної між Львівською міською радою, Європейським банком реконструкції та розвитку і ЛКП «Львівелектротранс». Відповідну ухвалу підтримало 55 депутатів.

Читати також:  Частина вулиць Львова залишилась без води

SYLA NEWS

390 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up