Росіянам значно ускладнять в’їзд в Україну

Представники країн зі списку міграційного ризику повинні завчасно повідомити про приїзд в Україну.

За два місяці Кабмін повинен затвердити порядок реєстрації іноземців та їх документів в пропускних пунктах на кордоні, а також порядок ведення реєстру. Таке рішення прийняла РНБО, а президент Порошенко підписав в середу, 21 березня, відповідний Указ, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Читати також:  Туск припустив, що Кремль впливає на нинішню політику Польщі щодо України

Для громадян РФ умови в’їзду в Україну стануть жорсткішими. Для них створять механізм попередньої перевірки підстав для в’їзду в країну. Російські громадяни повинні будуть заздалегідь сповістити українську владу про намір приїхати в Україну по електронних каналах.

Протягом двох тижнів Кабмін повинен затвердити порядок використання імміграційної картки. Зміни повинні торкнутися і кодексу про адміністративні правопорушення, зокрема, буде посилена відповідальність за порушення порядку працевлаштування, надання житла, прийому на навчання, реєстрації іноземців, а також правил перебування в країні.

Читати також:  У Європарламенті не вважатимуть Росію стратегічним партнером

Додамо, що 157 українських контрольно-пропускних пунктів обладнані біометричними приладами. Пристрої допоможуть контролювати в’їзд іноземців.

Syla.news

342 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up