Міська рада хоче створити “Львівське радіо”. На це треба 2 млн.грн

47 депутатів міськради на сесії, 22 березня, проголосувало за створення комунального підприємства “Львівське радіо”. Є пропозиція зробити статутний фонд для радіо у розмірі 2 мільйони гривень. 

Керуватиме цим радіо Департамент розвитку. Гроші братимуть не з бюджету. Де саме – поки що не кажуть.

Пропонуємо прийняти рішення створити наше комунальне підприємство визначити уповноваженим органом цього комунального підприємства департамент розвитку. Також у мене є пропозиція передбачити статутний фонд 2 млн грн. Ми зараз не говоримо про бюджетне фінансування, але для того, щоб ми зареєстрували Статут, якщо є така можливість, прошу прийняти таке рішення, – сказала на сесії директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Мер міста Андрій Садовий каже, що для цього потрібні частоти, які належать державі. Вона частоти не дає. Але зараз у Національній раді з питань телебачення та радіомовлення говорять, що можна створити окремі радіочастоти для місцевих станцій.

Всі частоти належать державі. Жодну частоту нам ніхто не дає. Зараз йдуть розмови в Нацраді, щоби видавати окрему частоту для місцевих мовників. Ми зараз спільно з обласною радою будемо працювати можливо в синергії спрацюємо. Але це ще далека перспектива. Наразі ця ухвала дасть нам можливість врятувати те, що є, – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що 24 грудня 2015 року Президент підписав закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

Читати також:  У Львові відбудеться "Поливаний понеділок"

 

 

Syla.news

420 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up