Червоно-чорний прапор офіційно визнали у Львові (Коментарі)

Представники націоналістичних організацій вийшли на мирний пікет під стінами Львівської міської ради сьогодні, 22 березня.

Члени організацій вимагали від львівської влади офіційно визнати бандерівський прапор та вивішувати його поряд із жовто-блакитним на усі державні свята та жалобні дні, пов’язані із національно-визвольними змаганнями.

Як розповів Святослав Сірий («Національний корпус»), вони не одноразово звертались до міської ради із вимогою офіційно визнати символіку ОУН-УПА. Проте, зазначає активіст, львівські можновладці дослухались до думки громадян та прийняли відповідний закон лише після акції протесту…

Читати також:  #ПікетНаПідтримкуБандерівськогоПрапора (Відео)

Такої ж думки дотримується керівник “Правого сектору” Львівщини Тарас “Хамер” Бобинич. Активіст запевнив, що вирішувати подібні проблеми потрібно усією громадою і публічно.

Ухвали про обов’язкове використання бандерівського прапора вже прийняли десятки українських міст. Львів – перший, чия міська рада проголосувала проти. Визнання прапора на офіційному рівні має особливе значення, зазначає помічник депутата ЛМР Роман Гурський. Адже це свідчить про національну свідомість та пам’ять про визвольну боротьбу українського народу.

Читати також:  Мешканці Соснівки мітингують у Львові – не хочуть об’єднуватись з Червоноградом

Нагадаємо, Львівська міська рада 15 березня прийняла рішення, згідно з яким у пам’ятні дні, пов’язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті борців за незалежність України, у місті вивішуватимуть виключно Державний прапор України.

Сьогодні міська рада внесла зміни до рішення – відтепер поряд із державним прапором буде вивішуватись червоно-чорний стяг.

Syla.news

508 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up