Червоно-чорний прапор над Ратушею підійматимуть 9 разів на рік

Червоно-чорний козацький та революційний прапор українців за рік 9 разів підійматимуть над Львівською мерією: на день народження Степана Бандери, Євгена Коновальця, на 14 жовтня (Покрова, День козацтва, свято створення УПА) та ще на честь відзначення 6-ти важливих дат. 

За це проголосувало 59 депутатів міськради.

Мер Андрій Садовий сказав, що на таку ідею погодилися всі партійні лідери ЛМР. Це відбулося 21 березня на засіданні керівників усіх фракцій. На його думку, це унікальна ситуація, що документ підписали депутати з різними політичними поглядами.

Читати також:  Як розподіляють кошти на ремонт доріг та безпеку руху у Львові

Вчора, під час спільного засідання керівників усіх фракцій, ми зробили дуже  мудре і справедливе рішення. Вчора, всі керівники фракцій виступили співавторами ухвали, спільно усі колеги депутати підписалися під ухвалою про використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території міста Львова.

Ми маємо унікальну ситуацію, коли всі керівники фракцій виступили авторами ухвали. Ми маємо велику повагу і ми шануємо наш національний стяг. Ми також маємо повагу до прапора нашої визвольної боротьби. У нас нині день єдності. Ніхто ніколи не має права нас з вами посварити. Прошу мати повагу один до одного завжди, – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Червоно-чорний стяг майорітиме над Ратушею в такі дні:

Читати також:  Урочисті заходи до 100-річчя проголошення незалежності УНР та День Соборності України у Львові

Нагадаємо, що раніше мер Львова Андрій Садовий запевняв, що конфлікту з використанням прапорів немає. За його словами, першість повинен мати національний, жовто-блакитний прапор і дискусії стосовно прапорів треба припинити та поважати будь-які українські символи.

SYLA NEWS

379 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up