Україна співпрацюватиме з Індією у сфері медицини та освіти, – Синютка

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні Маноджем Кумаром Бхарті.

У межах зустрічі порушили питання поглиблення співпраці між двома країнами, зокрема, розширення взаємодії Індії із Львівщиною у різних галузях, про це інформує Львіська ОДА.

«Можливості нашої співпраці із Індією до кінця не використані. Це стосується не лише культурного та освітнього напряму, а й альтернативної енергетики, фармацевтичної галузі та агропромислового розвитку», – зазначив Олег Синютка.

Посол, своєю чергою, висловив пропозицію щодо організації поїздки представників бізнес-середовища Львівщини до Індії задля налагодження спрівпраці із тамтешніми підприємцями,  а також домовились про участь індійських бізнесменів, що уже розпочали власну справу в Україні, на агрофорум, що відбудеться на Львівщині у квітні.

Читати також:  У турецьких школах запровадили факультатив української мови

«Львівщина – важливий партнер для Індії з точки зору економічного розвитку, оскільки цей регіон дуже прогресивний у багатьох галузях. Ми можемо розширювати наші відносини на тому міцному фундаменті, що вдалось збудувати протягом останніх трьох років. Ми спостерігаємо важливі досягнення для обох країн у різних сферах, але напрямів для розвитку співпраці ще дуже багато, тож нам варто зосередитись на їх використанні», – зауважив Манодж Кумар Бхарті.

Читати також:  У "Слузі народу" розповіли, хто може очолити МОЗ і МОН

Окрім того, обговорили можливість поширення індійської аюрведи як альтернативної медицини в Україні та розширення співпраці у сфері вищої освіти. Сторони узгодили також можливість збільшення туристичних потоків та зійшлися на думці в доцільності інформування індійських школярів про вищі навчальні заклади Львівщини.

Syla.news

350 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up