У Польщі змінили правила працевлаштування для заробітчан

Уряд Польщі планує ввести зміни, що стосуються працевлаштування іноземців, у тому числі і громадян України.

Про це повідомляє “Вголос”.

Проектом закону займається група під керівництвом міністра інвестиції та розвитку Єжи Квєцінського. Міністр сказав, що уряд підготовляє «пакет рішень, які полегшать працевлаштування українців і ведення бізнесу українцям у Польщі».

Те, що уряд прагне впровадити зміни щодо праці іноземців, підтверджує віце-голова відомства Праці і соціальної політики Станіслав Швед. Його міністерство також опрацьовує окремі зміни, зокрема правил у сферах будівельній і транспорту, де нестача працівників найбільша. За словами міністра, буде опрацьований список професій, на які працевлаштовуватимуть іноземців за спрощеними процедурами. Поки що тривають консультації щодо конкретних рішень.

Читати також:  Князєв назвав затримання його ексдружини у Польщі дезінформацією

«Сьогодні будівельна галузь без працівників зі Сходу мала б величезні проблеми, – каже Ян Міколушко з фірми «Unibep». У його підприємстві працюють як білоруси, так і українці. «Зміни вводяться п’ять по дванадцятій. Треба визначити, хто може скористатися спрощеними процедурами працевлаштування. Сьогодні в Україні вже небагато добрих працівників, які хотіли б сюди приїхати. Подібною є ситуація в Білорусі. Фірми вже дивляться в бік Далекого Сходу, наприклад, Бангладеш, – додав підприємець.

Читати також:  Між Україною та Польщею планують відкрити чотири нових пунктів пропуску

Syla.news

338 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up