СТБ припинив співпрацю з режисером монтажу програми «Холостяк» через карту України без території Криму в ефірі

Телеканал СТБ повідомляє, що завершив службове розслідування щодо інциденту з картою України без території Криму в програмі «Холостяк» від 16 березня.

«За його результатами з’ясувалося, що ситуація виникла через некоректний підхід режисера монтажу проекту до використання джерел інфографіки, а саме – міжнародного стоку графічних шаблонів, зареєстрованого в Нью-Джерсі (США). Незважаючи на те, що пошук карти здійснювався англійською мовою, він не виключив ситуації, яка є неприйнятною для національного медіа», – повідомляє прес-служба каналу.

Читати також:  Держсекретар США наголосив, що не варто порівнювати Голанські висоти з Кримом

Телеканал зазначає, що режисер монтажу, який працював над цією інфографікою, «повністю усвідомлює, що наслідки його помилки призвели до ситуації, коли в ефірі телеканалу з’явилася карта України, обриси якої суперечать позиції СТБ щодо державних кордонів нашої країни і статусу півострова Крим як невід’ємної частини України».

СТБ повідомив, що з 21 березня припиняє співпрацю з режисером монтажу проекту «Холостяк».

Читати також:  Президент Болгарії хоче будувати прямий газопровід з Росією через Чорне море

Syla.news

398 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up