Савченко зізналась, що її намагались “ліквідувати”

Народний депутат Надія Савченко повідомила, що намагалася “закрутити” в майбутньому політичну провокацію.

Про це вона повідомила під час брифінгу в Києві, передає Depo.ua.

Нардеп повідомила, що її неодноразово намагалися “ліквідувати”, однак її про це завчасно попереджали.

Окрім того, до неї приходили люди, які були невдоволені ситуацією, яка склалася, й були згодні “підривати ситуацію на окупованих територіях із середини”.

“Після того, як на мене “вийшли” люди з окупованих територій, із бажанням допомогти Україні зробити повстання на окупованих територіях, у той же приблизно період до мене прийшов об’єкт “А”, якому була поставлена задача на мою ліквідацію з Банкової”, – повідомила Савченко й додала: “Чому називаю “об’єкт”? Тому що це – не одна людина”.

Нардеп розповіла, що об’єкт “А” вона “приблизила до себе максимально близько” й “вивела” на нього людей “які хотіли контактувати з тієї сторони”.

“Коли вас вивчає об’єкт приставлений до вас, ви вивчаєте його. Задача об’єкту ставилася з різних структур. Чому я говорю що в нас є війна підрозділів і силових структур, і чому це шкодить Україні – тому що їх намагаються “колоти” між собою”, – зауважила Савченко.

“Коли я зрозуміла, що об’єкт “А” увійшов зі мною в контакт, я спробувала закрутити ситуацію так, щоб можна було створити в майбутньому політичну провокацію”, – розповіла вона.

Читати також:  Порошенко чекатиме на Зеленського в медпункті "Олімпійського" для здачі аналізів

Савченко пояснила також, що об’єкт “А” був їй цікавий тим, що міг спрощувати її “переходи і повернення з окупованих територій”, коли вона з волонтерами звільняла полонених.

“Об’єкту “А” було цікаво нотувати, фіксувати все, що я роблю. Тому для цього я почала створювати “сюрреалізм”. “Сюрреалізм” заключався в тому, що не тільки, як розповідав Луценко (генеральний прокурор Юрій Луценко – ред.) – “гранатами в різні боки”, “мінометом по куполу”… Я розповідала всі самі можливі й неможливі операції, при цьому постійно радячись із об’єктом “А”. Об’єкт “А” надавав свої пропозиції… Ми розробляли, розставляли схеми: де можна, як можна, якими методами можна ліквідувати верхівку влади. Все це об’єкт “А” постійно нотував на апаратуру при ньому – так званий “глухий телефон”, – розповіла нардеп.

Вона повідомила, що йшлося навіть про створення “газової камери” для Верховної Ради – запуск газу у систему фільтрування повітря будівлі.

“І такі моменти теж розроблялися. Такі “сюрреалістичні” події теж доносилися. Об’єкт “А” повинен був це все фіксувати й передавати, для того, щоби можна було скласти ось цю політичну провокацію, яка наразі трапилася”, – підкреслила вона.

Савченко додала, що “люди, які роблять переворот, вони – камікадзе, їх не цікавлять гроші”.

“Коли люди питають, скільки це буде коштувати, з такими людьми на одному полі сісти не можна, не те що в бій іти, чи щоб робити революцію. Завдання об’єкта “А” було виявити всі можливі фінансування мене як політичної сили, як політичної одиниці, бо насамперед це політичне завдання нашої влади щодо мене. Окрім фізичної ліквідації. Так само було завдання вступити в контакт із якимись можливими джерелами мого фінансування. Тому, коли об’єкт “А” говорив, що мені потрібні гроші, я казала: “Так, звичайно”, але нічого не шукала. Для цього не потрібні гроші, для цього потрібні воля та сміливість, і схвалення рішень, а не гроші. Кожного разу об’єкту “А” я розповідала, що не змогла знайти гроші, або вдалося й трохи пізніше вони сюди заїдуть. Мені було важливо зрозуміти, звідки об’єкт “А” може прийняти гроші – із лівої чи правої сторони. Він сказав, що гроші можуть прийнятися з будь-якої сторони, і з Заходу, і Сходу. Я зрозуміла, що в об’єкта А є мандат від спецслужб, щоби здійснити таку операцію. Це було вінцем цієї історії. Є політик незадоволений владою, який говорити правду, і його треба знищити”, – розповіла вона.

Читати також:  Порошенка допитають у Генпрокуратурі

“Кожна служба намагається втриматися при владі й подати президентові свою ефективну роботу. На жаль, робота не ефективна, а ефектна, а це – різні речі”, – підсумувала народний депутат.

Syla.news

340 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up