На Львівщині учасникам АТО з виділених 1 млн грн на власну справу дали всього 23 тис, – депутат

Програму кредитування підприємницьких ініціатив бійців АТО на Львівщині минулого року виконали на 2,3%.

Про це сьогодні, 20 березня, під час сесії ЛОР розповів депутат від ВО «Свобода» Михайло Нискогуз, передає кореспондент «Вголосу».

«Два бійці, які минулого року скористалися цією можливістю, отримали 23 тисячі гривень при виділеному 1 млн грн, – продовжив Михайло Нискогуз, – Бачимо, що минулого року Програма не виконувалась і цього року вона навряд чи запрацює».

Читати також:  Євросоюз відкинув звинувачення Зеленського і Трампа про недостатню підтримку України

Також він додав, що бійцям, які хочуть скористатися цією Програмою, у банках відмовляють. «Жоден банк не хоче фінансувати молоду людину, що повернулася зі Сходу і хоче зайнятися підприємницькою діяльністю», – уточнив свободівець.

«На жаль, маємо і трагічні випадки – доведення до самогубства у зв’язку з тим, що не відбувається соціальна адаптація таких бійців. І коли наша депутатська група напрацювала проект рішення, аби допомогти, нас не послухали», – резюмував Михайло Нискогуз.

Читати також:  5 маловідомих замків на Львівщині

Syla.news

366 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up