Атестація депутатів місцевих рад. Для чого проводили це дослідження (Коментарі)

У рамках кампанії “Атестація. Депутати міських рад” Громадянська мережа ОПОРА провела моніторинг діяльності депутатів Львівської міської ради. Ціль дослідження – з’ясувати ситуацію із ставленням депутатів Львівської міської ради до свої обов’язків, виходячи з вимог, по-перше, українського законодавства, і по-друге, практик належного врядування. 

Поряд з оцінюванням діяльності кожного депутата та вибудовування рейтингу, що дозволяє порівнювати місцевих обранців між собою, важливим завданням було означити основні проблеми діяльності депутатського корпусу, визначити їх суб’єктивні та об’єктивні причини, а також розробити загальні та персональні рекомендації для депутатів Львівської міської ради, що сприятимуть прозорості, доброчесності та підзвітності їх діяльності. Про це розповів експерт мережі ОПОРА Тарас Радь.

Читати також:  В "Іграх нескорених" візьмуть участь четверо львів'ян

Об’єктами даного моніторингу було 63 з 64 депутатів Львівської міської ради. Поза оцінюванням опинився представник об’єднання “Самопоміч” Олег Береза, який лише 9 лютого 2017 року набув статусу депутата замість Назара Бачишина, котрий добровільно склав із себе депутатські повноваження.

Діяльність Олега Берези не оцінюється у підсумковій таблиці моніторингу, проте бралася до уваги під час аналізу окремих компонентів моніторингу.

Паралельно з комплексним оцінюванням було проведено експертне опитування, в якому взяло участь 23 місцевих експерти з журналістського, наукового і громадського середовищ. Експертне опитування не впливало на визначення комплексної оцінки діяльності депутатів, оскільки базувалося на особистому сприйнятті місцевих обранців експертами, їх поінформованості про діяльність депутатів.

Читати також:  Освіта на Львівщині: підсумки 2017-го року

Нагадаємо, за підсумками місцевих виборів 2015 року до складу Львівської міської ради увійшло сім політичних партій (подолавши 5% виборчий бар’єр), які розподілили між собою 64 депутатських мандати.

Рада сьомого скликання налічує сім фракцій:
– Об’єднання “Самопоміч” – 24 депутати,
– БПП “Солідарність” – 10 депутатів,
–  ВО “Свобода” – 8 депутатів,
– Громадянська позиція – 7 депутатів (один з них, Анатолій Забарило, після обрання на посаду
Секретаря Ради став позафракційним),
– Громадський рух “Народний контроль” – 6 депутатів,
– Українське об’єднання патріотів – УКРОП – 5 депутатів,
– Українська Галицька Партія – 4 депутати.

Syla.news

 

 

396 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up