У російському Ростові-на-Дону вшанували пам’ять Тараса Шевченка

У суботу, 17 березня, в Ростові-на-Дону (Росія) відбувся щорічний фестиваль “Шевченківська весна”, присвячений пам’яті та творчості Великого Кобзаря.

Про це повідомив сайт “Укрінформ”.

“17 березня 2018 року в Ростовському обласному будинку народного мистецтва із залученням культурних осередків української громади консульського округу у рамках щорічного фестивалю “Шевченківська весна” було проведено заходи із вшанування пам’яті та творчості Т.Г.Шевченка”, – зазначили у дипустанові.

Читати також:  АТО: на Донбасі поранено п’ятеро українських військових

Під час святкування пройшов круглий стіл на тему “М.Шагінян про роль Т.Г.Шевченка у світовій культурі”, в якому взяли участь дипломати Генконсульства, професорсько-викладацький склад  та студенти Південного федерального університету (ПФУ) та коледжу Ростовського інституту юстиції, голова РУНКА В.Макарчук, представники української діаспори Ростовської області та Краснодарського краю і громадяни, які цікавляться творчістю Т.Г.Шевченка.

Читати також:  На Донбасі терористи зайняли місця відкликаних з СЦКК російських офіцерів, – ОБСЄ

Також відбулася тематична виставка Донських художників (етнічних українців) та народних ремесел.

Фестиваль “Шевченківська весна” завершився великим концертом із залученням творчих колективів як Ростовської області, так і Краснодарського краю.

Фото прес-служби Генерального консульства України в Ростові-на-Дону.

Syla.news

331 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up