Садовий обіцяє показати нову інформацію про сміттєпереробний завод

Під час зустрічі із журналістами мер Львова Андрій Садовий пообіцяв показати нові документи про витрату грошей з бюджету міста на виготовлення проектної документації, яка потрібна для будівництва сміттєпереробного заводу. 

Про це його попросив кореспондент ІА ZIK під час зустрічі з пресою в театрі Лесі України 19 березня.

За його словами, видання надсилало на адресу КП «Львівтеплоенерго» запит на отримання доступу до публічної інформації.

Спочатку  «Львівтеплоенерго» відповіло, що не мають до цього  стосунку. Після чергового запиту, цього разу вже через профільного заступника мера Сергія Бабака, міська влада назвала цю інформацію комерційною таємницею. Мова про суму, витрачену на виготовлення ТЕО та проекту, а саме 0,5 та 4,5 млн грн.

Читати також:  "Питання екології - в пріорітет національних інтересів" - Віталій Ковтун

Пан Садовий говорить, що ця інформація не може бути комерційною таємницею та пояснює, що чому «Львівтеплоенерго» так відповіло:

– Вся документація, яка робиться за кошти платників, є відкритою. Якщо є зауваження стосовно некоректності подачі інформації для вас, я перегляну ці матеріали і попрошу, щоби інформацію надали вам у повному об’ємові.

«Львівтеплоенерго» – це підприємство, яке не має досвіду комунікації з тими чи іншими організаціями, для цього є міська рада…

Нагадаємо, тендери на виготовлення ТЕО та проектної документації для сміттєпереробного заводу були замовлені ще у березні та червні 2017 року, відповідно. На це міська рада готова була виділити 0,5 та 4,5 млн грн. Розробниками виступали компанії з Харкова «Важпромавтоматика» та «Котлопроект». За проект було сплачено аванс у розмірі приблизно третини від повної вартості, що становить приблизно 1,5 млн грн. Правда, цю суму міська рада обіцяє повернути настільки, наскільки були виконані роботи.

Читати також:  Кілька слів про сміття і Садового

 

Syla.news

 

476 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up