“Проживи три доби життям воїна УПА” – в Україні відбудеться найбільша тренована гра

Вже 16-й рік поспіль понад 400 юнаків та дівчат із всієї України з’їдуться на місце найбільшого в історії бою Української Повстанської Армії, що знаходиться на межі Тернопільської та Рівненської областей, в урочищі Гурби.

Спортивно – патріотична гра “Гурби – Антонівці” відбудеться 28 квітня – 1 травня. Про це журналістам Syla.news повідомили організатори події.

Особливої популярності гра здобула після подій на Майдані: тоді заявки на участь подали 600 учасників, серед яких були обрані 330.

Цьогоріч Львів’яни планують зібрати з свого міста понад 100 учасників та здобути перемогу. До гри залучаться також  юнаки з Білорусії, Литви, США.

Читати також:  6 гра ІІ сезону від "Глуздогерць"

Гра відбувається у лісі площею 20 км² та триває 60 годин без перерви.

Часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені – “Вовки” та “Леви”. А “життя” учасника – це нарукавна пов’язка. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій.

Читати також:  Ветеранам ОУН і УПА щомісяця платитимуть 2 тис. грн

Відчути, що означає боротися до кінця, перемагати свої слабкості, гартувати тіло і дух, робити все заради досягнення мети. Спати, чекаючи на “алярм”, охороняти побратимів на “стійці”, з ризиком ходити у розвідку чи шукати прапор серед боліт, рватися до бою.

Участь у грі безкоштовна, окрім того, усім хто встигне зареєструватись у березні — фірмовий баф у подарунок. Учасники ночують без наметів, організованого харчування немає.

Syla.news

455 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up