Година землі. Яким буде вклад Львова у порятунок планети (Коментарі)

У місті Лева вимкнуть вогні, які освітлюють головні архітектурні споруди. Що це дасть і для чого така акція взагалі. Про це і не тільки розповіли на прес-конференції по міжнародній кампанії “Година землі”. 

Година землі – це акція, коли на годину символічно вимикають світло над великими архітектурними спорудами. Кожна людина може зробити це у себе вдома, чи на роботі. Ціль  – привернути увагу до екологічних проблем, показати, що потрібно жити у гармонії з прирдою та розумно споживати ресурси, яких лишається все менше і менше. Про це розповіла Ірина Миронова, координаторка Всесвітнього фонду дикої природи (WWF).

Львів підтримає цю акцію. 24 березня з 20:30 по 21:30 вимкнеться освітлення Ратуші,  Собору Святого Юра, Костелу Івана Хрестителя, Церкви Миколая, Латинської Катедри та вежі Високого Замку. Заступник мера Андрій Москаленко закликав містян вимкнути світло у офісах та домах. Це, на його думку, продемонструє розуміння проблеми охорони природи і раціонального використання ресурсів.

Година Землі – це всесвітній природоохоронний рух, ініційований Всесвітнім фондом природи WWF. Вимкнення світла на одну годину не має на меті прямої економії енергії. Це символічна дія, яка повинна привернути увагу людей, організацій, бізнесу, країн до екологічних проблем планети та об’єднати їх для вирішення цих проблем. Ефект кампанії набагато більш фундаментальний і довгостроковий, ніж одноразове заощадження енергії – це зміна звичок мільйонів людей, зміщення акцентів із суспільства споживання до суспільства, яке живе в гармонії з природою, це економія природних ресурсів щодня, а не впродовж однієї години на рік.

Читати також:  Після дворічної перерви до Львова повертається Фестиваль Рівності

Окрім того, Година Землі щороку спрямовує зусилля на нову природоохоронну тему – боротьбу зі зміною клімату, забрудненням, збереження рік та лісів, «зелений» спосіб життя тощо.

Година Землі була започаткована в Сіднеї у 2007 році, коли 2 мільйони людей вимкнули світло у своїх домівках. У 2008 році вже понад 50 млн людей у всьому світі долучилися до Години Землі. У 2009 та 2010 роках Година Землі охопила понад 4500 міст у 128 країнах світу на всіх континентах. Минулий 2017 рік побив усі рекорди – до кампанії приєдналися понад 7000 міст у 187 країнах. За ці роки в рамках Години Землі по всьому світі було втілено тисячі природоохоронних ініціатив. Україна підтримує кампанію 10-й рік поспіль. У 2017 році до Години Землі приєдналися понад 50 міст і містечок України.

Читати також:  Одне з найбільших російських видавництв видало книжки львівської письменниці

Всесвітній фонд природи (WWF) – це одна з найбільших та найповажніших незалежних природоохоронних організацій, представництва якої діють у понад 100 країнах за підтримки більш ніж 5 млн людей по всьому світу. Місія Всесвітнього фонду природи – зупинити деградацію природного середовища планети та побудувати майбутнє, в якому людство житиме в гармонії з природою. Цього можна досягти шляхом збереження біологічного різноманіття світу, сталого використання природних ресурсів, зменшення рівня забрудненості довкілля та марнотратного споживання.

Syla.news

 

 

349 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up