Театр Лесі Українки отримав 3,5 млн грн на ремонт фасадів і дахів

Минулого року львівські депутати розробили документи щодо капітального ремонту театру Лесі Українки. Для таких робіт потрібно 10,5 млн гривень. У 2017 році з цієї суми витратили 1,5 млн грн. Ці кошти використали для ремонту дахів та стін будівлі.

У новому році театр отримав ще більше грошей. Поки що є 3,5 млн грн, за які треба відремонтувати усі фасади, усі дахи, а вже тоді переходити до внутрішніх робіт, приміром – міняти систему опалення. Про це говорила Ольга Пужаковська, директор та художній керівник театру імені Лесі Українки.

Протягом 2018 року ремонтні роботи проводитимуть в чотирьох театрах, а саме: академічний духовний театр «Воскресіння», Перший український театр для дітей та юнацтва, драматичний театр ім. Лесі Українки, академічний театр ім. Леся Курбаса.

Тривають ремонтні роботи глядацького залу, а також реконструкція системи електропостачання в академічному театрі «Воскресіння». Плануються ремонтні роботи даху. Закінчити усі роботи планують наприкінці 2018 року.

У драматичному театрі ім. Лесі Українки тривають реставраційно-ремонтні роботи дахів та фасадів. Ремонтувати потрібно стелю, відремонтувати електромережі, привести до ладу малу сцену для розвитку молодих акторів.

Читати також:  У Львові оберуть найкращих журналістів України


На завершальному етапі роботи з капітального ремонту Першого українського театру для дітей та юнацтва із врахуванням доступності для осіб з інвалідністю. Завершення робіт заплановано на квітень 2018 року.

Деталі щодо ремонту львівських театрів повідомляє міська рада:

Ми працюємо над тим, щоби до міста Львова на театральні вистави їхали гості і туристи, щоби наші театри були одні з найкращих в Україні. Кожен наш театр має бути відремонтований, в хорошому стані, щоби туди дійсно хотілося прийти, а для акторів і для колективів хочеться, щоби їм хотілося творити.

Ми маємо 5 муніципальних театрів.  В минулому році ми розпочали роботи саме по театру імені Лесі Українки. Ми маємо ПКД на реставраційно-ремонтні роботи дахів та фасадів на загальну суму 10,5 млн грн. Минулого року було виконано протиаварійні роботи, тому що була в аварійному стані стіна, протікали дахи, в тому числі і на велику сцену. Було замінено покриття дахів і зроблено протиаварійні роботи стін на суму 1,5 млн грн. Окрім того, продовжуючи цього року реставраційно-ремонтні роботи, один із фасадів вже на завершальному етапі, також реставруємо усі вікна і двері. Зараз на стадії виготовлення ПКД по системі опалення. І це один з двох театрів, який має внутрішній дворик. Хочемо, щоб він в майбутньому став літньою сценою, або публічним простором, який можна було б використовувати для літніх вистав і для різноманітних міських заходів, – розповіла Наталія Бунда, директор департаменту розвитку Львівськох міської ради. 

Цього року на ремонтні та реставраційні роботи театрів з міського бюджету Львова передбачено 6,1 млн грн, а на придбання обладнання та реквізиту для театрів – 500 тис грн.

Читати також:  Сучасне газове обладнання: у Львові побудували новий завод

Syla.news

572 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up