Опублікували список країн, які не визнали вибори РФ у Криму

Низка країн висловилися на підтримку територіальної цілісності України та не підтримали президентські псевдовибори в окупованому Криму.

Сайт Gazeta.ua зібрав заяви підтримки України та засудження дій РФ.

“Японія підтримує територіальну цілісність та суверенітет України і не визнає спроби зміни статус-кво силовими методами. Таким чином, Японія не визнає незаконної анексії Криму Російською Федерацією у березні 2014 року, тому відповідно і не вважає дійсним проведення в Криму так званих президентських виборів Російської Федерації 18 березня 2018 року”, – заявив посол Японії в Україні Шігекі Сумі.

Підтримку Україні висловила Словаччина.

“Україна є нашим сусідом, і збереження її суверенітету та територіальної цілісності належить до головних національних інтересів Словацької Республіки. Словаччина зберігає свою позицію, яка ґрунтується на засудженні анексії Криму та дестабілізації Донбасу. Зважаючи на вищевикладене, ми не визнаємо результати виборів президента РФ на території українського Криму”, – йдеться у повідомленні.

Читати також:  Жодних секретів: як радіоведучі BBC провели програму оголеними

Франція не визнає організацію виборів президента Росії на території Криму.

“Через 4 роки після незаконної анексії Автономної республіки Крим, а також Севастополя, Франція найрішучішим чином підтверджує свою прихильність повному відновленню суверенітету і територіальної цілісності України в рамках міжнародно визнаних кордонів”, – йдеться у повідомленні.

Новий голова МЗС Німеччини Гайко Маас назвав неприйнятними вибори президента РФ в окупованому Криму та засуджує спроби легітимізації анексії.

“Той факт, що ці вибори відбулися у Криму, анексованому всупереч міжнародному праву, з нашого погляду є неприйнятним”, – наголосив глава німецького МЗС.

Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що Європейський Союз не визнає проведення виборів Російською Федерацією на Кримському півострові.

“Норвегія не визнає результати виборів президента Росії у Криму. Норвегія продовжить підтримувати політику ЄС щодо невизнання (анексії півострова Російською Федерацією – ред.). Крим – це Україна”, – йдеться на офіційній сторінці відомства в Twitter, яку опублікувало Міністерство закордонних справ Норвегії.

Читати також:  Зміна державного устрою Китаю: як це вплине на світ?

“МЗС Польщі нагадує, що Польща разом з трансатлантичною спільнотою висловлює рішучий протест проти дій Росії щодо України. Ми підтримуємо територіальну цілісність України і вважаємо Крим частиною її території. Це також означає, що президентські вибори на півострові, проведені російською владою, не можуть бути визнані легальними”, – наголошується в заяві польського зовнішньополітичного відомства.

Натомість Путіна привітали тільки керівники Китаю, Сербії, Венесуели, Куби, Болівії та глави низки пострадянських держав – Білорусі, Азербайджану, Казахстану, Молдови, Таджикистану, а також невизнаної світом Абхазії.

Syla.news

547 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up