Мер Садовий вважає, що час припинити дискусії про червоно-чорний прапор

Нещодавно львівська міська рада прийняла рішення, яке регулює порядок використання червоно-чорного прапора на свята, коли вшановуються борці за волю України, а також дати національно-визвольних змагань.

Мер Львова Андрій Садовий запевняє, що конфлікту з використанням прапорів немає. За його словами, першість повинен мати національний, жовто-блакитний прапор і дискусії стосовно прапорів треба припинити та поважати будь-які українські символи.

Українці використовують різноманітну символіку для відзначення свят та проведення урочистостей – прапори, хоругви, стрічки, банери, плакати стали невід’ємною частиною будь-яких державних та національних заходів. Одним із символів є червоно-чорний прапор – стяг націоналістів. Під ним воювали бійці Українських січових стрільців, бойовики Організації українських націоналістів, вояки УПА. Цей прапор став одним із символів Революції Гідності.

Читати також:  Вихідні у Львові: що робити, куди піти, де побувати

У січні депутати Львівської облради проголосували за порядок використання червоно-чорного прапори ОУН на Львівщині. Згідно з документом, рекомендується вивішувати червоно-чорні і прапори на будівлях органів влади під час відзначення дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв. Подібну ухвалу теж прийняли депутати Львівської міськради. Однак тут не обійшлось без конфліктів – частина депутатів була за те, щоб червоно-чорний прапор вивішувати у Львові на всі державні свята. Більшість депутатського корпусу вважала інакше.

Читати також:  "Легенди спартака" - у Львові відбулась прес-конференція (Фото)

Саме тому 22 березня львівські націоналісти проведуть акцію за «Червоно-чорний» Львів.

Syla.news

550 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up