Знайшли останню статтю Гокінга

Фізик-теоретик Стівен Гокінг, який помер 14 березня, незадовго перед смертю виклав в мережу свою останню роботу, присвячену можливості існування паралельних всесвітів.

Стаття під назвою A Smooth Exit from Eternal Inflation написана в співавторстві з Томасом Хертог з Льовенського католицького університету, передає Depo.ua.

За даними Sunday Times, стаття буде опублікована після рецензування в одному з “провідних журналів”.

Публікація була викладена в архів електронних препринтів, і востаннє правки в неї вносилися 4 березня.

Робота закладає теоретичну основу і математичний апарат, який може бути використаний в майбутньому для експериментального підтвердження гіпотези множинних всесвітів. Це може бути зроблено шляхом відправки нової космічної місії, яка буде шукати певні характеристики мікрохвильового випромінювання в космосі.

Читати також:  10 кумедних заголовків новинних статей

Нагадаємо, Гокінг помер на 77-му році життя 14 березня.

Довідка: Гокінг – фізик-теоретик, відомий популяризатор науки і автор книги “Коротка історія часу”, яка розійшлася 10-мільйонним тиражем. Він займався вивченням проблеми виникнення космологічної сингулярності – первинного стану Всесвіту, з якого вона, відповідно до теорії Великого вибуху, безперервно розширюється.

У 1963 році у 22-річного Гокінга діагностували бічний аміотрофічний склероз (БАС). Лікарі тоді вважали, що жити йому залишилося два-три роки. Однак їхні прогнози не виправдалися, вчений продовжив наукову роботу, двічі одружувався і став батьком трьох дітей. Навіть повністю паралізований, Гокінг вів активне життя – займався наукою, викладав, виступав з доповідями, спілкуючись зі світом за допомогою комп’ютерного синтезатора мови.

Читати також:  10 кумедних заголовків новинних статей

Syla.news

351 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up