Петро Порошенко гарантує стабільність НБУ та національної валюти

Головною конституційною функцією Національного банку сьогодні є забезпечення стабільності національної грошової одиниці – гривні.

Про це заявив Президент Петро Порошенко, представляючи нового голову НБУ Якова Смолія, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“На сьогоднішній день головна конституційна функція Національного банку — забезпечення стабільності національної грошової одиниці, її купівельна спроможність”, – підкреслив Президент.

Крім того, він зауважив, що одним із головних завдань НБУ є нарощування золотовалютних резервів, та розповів, що вже цього року Нацбанк закупив 800 млн доларів для поповнення золотовалютних резерів.

Читати також:  Зустріч Порошенка з представником ЄС Могеріні: підсумки

Також Порошенко нагадав, що 2017 року на 13 % відбулося зростання депозитів і зростання кредитування національної економіки, проте додав, що “хотілося би більших показників”.

Як повідомлялося, 15 березня Верховна Рада призначила Якова Смолія головою Національного банку України, попередньо звільнивши з цієї посади Валерію Гонтареву.

Із призначенням на посаду голови НБУ Смолія привітав, зокрема, Прем’єр-міністр  Володимир Гройсман.

Читати також:  НБУ вирішив ліквідувати державний банк

“Вітаю Якова Смолія з призначенням на посаду голови Національного банку. Впевнений, що його досвід і знання ситуації – запорука стабільності національної валюти і надійної роботи банківського сектору”, – написав Гройсман у Фейсбуці.

Syla.news

385 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up