Націоналісти провели акцію у Львові біля консульства Російської Федерації  проти окупації Криму.

У день річниці окупації Криму активісти ГО «Об’єднання добровольців» вирішили нагадати  світовій спільноті про територіальну приналежність півострову. Активісти вийшли  під стіни консульства РФ, що на вулиці Левицького з плакатами  «Крим – це Україна». Також учасники акції співали гімн України та закликали агресора вивести війська з української території.

Апогеєм акції стали розіграна активістами  імпровізована сцена з нібито побиття людини в образі Володимира Путіна та «традиційні» лайливі вигуки на його адресу. Таким чином учасники протесту намагалися продемонструвати свою зневагу до російського очільника.

Читати також:  Львівгаз розповів, що саме зміниться у платіжках

Організатори запевняють, що акція не була злагодженням до дня виборів президента РФ, які мають відбутися у неділю 18 березня, адже, на їх думку, це робота СБУ.

Зважаючи на окупацію, активісти громадської організації надають соціальну допомогу кримчанам, а також залучають до цього іноземні волонтерські служби Швейцарії, Німеччини, Італії, Португалії.

За період окупації, волонтерам вдалося допомогти великій кількості корінних жителів півострова. А 14 березня вони нагородили бійців-добровольців, серед яких були й кримчани, за участь в антитерористичній операції.

Читати також:  Бойові прапори від міста до міста. Львів підтримав «Велику українську ходу»

Натомість більшість перехожих не знали про річницю окупації Криму, а тому й не підтримали акцію.

Syla.news

440 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up