Націоналісти провели акцію у Львові біля консульства Російської Федерації  проти окупації Криму.

У день річниці окупації Криму активісти ГО «Об’єднання добровольців» вирішили нагадати  світовій спільноті про територіальну приналежність півострову. Активісти вийшли  під стіни консульства РФ, що на вулиці Левицького з плакатами  «Крим – це Україна». Також учасники акції співали гімн України та закликали агресора вивести війська з української території.

Апогеєм акції стали розіграна активістами  імпровізована сцена з нібито побиття людини в образі Володимира Путіна та «традиційні» лайливі вигуки на його адресу. Таким чином учасники протесту намагалися продемонструвати свою зневагу до російського очільника.

Організатори запевняють, що акція не була злагодженням до дня виборів президента РФ, які мають відбутися у неділю 18 березня, адже, на їх думку, це робота СБУ.

Зважаючи на окупацію, активісти громадської організації надають соціальну допомогу кримчанам, а також залучають до цього іноземні волонтерські служби Швейцарії, Німеччини, Італії, Португалії.

За період окупації, волонтерам вдалося допомогти великій кількості корінних жителів півострова. А 14 березня вони нагородили бійців-добровольців, серед яких були й кримчани, за участь в антитерористичній операції.

Натомість більшість перехожих не знали про річницю окупації Криму, а тому й не підтримали акцію.

Syla.news

184 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up