ЗНО-2018: особливості, реєстрація, нові умови

19 березня – останній день реєстрації на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. 24 березня – пробне ЗНО. Цьогоріч тестування також складтимуть і випускники коледжів та ПТУ. 

Діти здаватимуть державну підсумкову атестацію у форматі ЗНО. Тести складатимуть із 3-ох предеметів – українська мова + література, історія України чи математика (на вибір) і ще одина дисципліна на вибір.

Цього року студенти ВНЗ 1-2 рівня акредитації, а також учні ПТУ здаватимуть підсумкову атестацію з Української мови у форматі ЗНО. Про це розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Читати також:  На вулиці Студентській - обвал ґрунту. Дорогу перекрили

Для усіх зареєстрованих учасників ЗНО на сайті Центру оцінювання якості освіти зробили інформаційні сторінки. Зайти туди можна по номеру та PIN-коду Сертифіката. На цих сторінках  з 30 квітня 2018 року будуть розміщені перепустки у пункти проведення ЗНО.

Внести зміни в реєстраційні дані учасників ЗНО можна до 2 квітня 2018 року.

Для пропуску в пункт пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи: паспорт або свідоцтво про народження + запрошення-перепустку.

Читати також:  Вісім вулиць Львова залишились без води

Результати пробного тестування – кожен учасник має можливість увести відповіді на завдання з 15.00 год. 24.03. з української мови і з 15.00 год. 31.03. і отримати свої результати відповідно з 10.00 год ЗО березня і 10.00 год 06 квітня 2018 року.

Syla.news

360 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up