У Львові будуватимуть сміттєпереробний комплекс

Нещодавно з’явились результати відкритих торгів на розроблення проектної документації для майбутнього будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів у Львові.

Згідно з тендером, проведеним у системі “ProZorro”, переможцем стало ТОВ “Інститут проектування “Комфортбуд” зі Львова з фінальною пропозицією за 4 мільйони 428 тисяч гривень, – інформує кореспондент сайту 032.ua.

Читати також:  З’явився мобільний застосунок, який має допомогти українцям сортувати сміття

Конкурентами переможця були два підприємства: ТОВ ІБК “Енерготехнобуд” з Рівного та ТОВ “Компанія “Центр ЛТД” зі Львова.

За словами директора ЛКП “Зелене місто” Вадима Ноздрі, при обранні переможця, керувалися, зокрема, професійними консультаціями від французької компанії Egis та вимогами до проектів, що фінансуються за кошти ЄБРР.

“Можливо, цим можна пояснити невелику кількість учасників, які взяли участь. Окремо хотілося б відзначити, що саме львівська компанія продемонструвала повну відповідність кваліфікаційним вимогам та надала найбільш конкурентну пропозицію”, – зазначив Вадим Ноздря.

Читати також:  Лісове господарство України потребує реформ: підсумки засідання комітету (Коментарі)

Syla.news

325 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up