Савченко більше не є членом Комітету з національної безпеки та оборони

Народного депутата Надію Савченко виключили з парламентського Комітету з національної безпеки та оборони.

За відповідний проект постанови № 5543 проголосував 261 обранець під час сесійного засідання ВРУ, інформує телеканал ZIK.

Як заявив під час виступу з трибуни народний депутат від «Народного фронту» Андрій Тетерук, постанова № 5543 була підписана та скерована на розгляд парламенту ще 2016 року.

«Вона стосується виключення із лав Комітету з нацбезпеки і оборони народного депутата Савченко, яка низкою своїх дій, заяв, поведінки абсолютно не підтримувала високий статус народного депутата і всіляко намагалася легалізувати терористичні угруповання «ЛНР-ДНР» особистими заявами, контактами, введенням їх в інформаційний простір як таких, які не здійснюють важких і особливо важких злочинів на території нашої держави. Уся її поведінка була направлена не на те, щоб захищати суверенітет і безпековий сектор нашої країни. На жаль, ми мали справу з послідовною ідеологічною підтримкою виключно тез Кремля, на які вона була дуже добре підготовлена», – заявив Андрій Тетерук.

Читати також:  Білорусь запропонувала військову допомогу Україні

З його слів, через заяви Савченко Комітет перестали сприймати як консолідований орган, який працює на посилення безпекового сектору.

Нардеп заявив, що «настав час виправляти помилки» і закликав виключити Надію Савченко із складу Комітету.

Syla.news

342 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up