Президент Австрії зустрівся із мером Львова

Федеральний президент Республіки Австрія Александер Ван дер Беллен відвідав Львівщину у межах офіційного візиту в Україну і обговорив із керівництвом міста та області інвестиційні пропозиції.

Про це  повідомили у прес-службі міськради.

“Мені дуже приємно відвідати Львів – місто, з яким Австрія відчуває особливий зв’язок. Я бажаю нам, щоб і у майбутньому економічні, культурні та, перш за все, людські відносини між Австрією та Львовом і надалі поглиблювалися”, – написав президент Австрії у Книзі почесних гостей Львова.

Читати також:  5 пам'ятників у Львові, присвячені алкоголю

Під час зустрічі з керівниками міста і області йшла мова про можливості співробітництва Львівщини із регіонами альпійської країни та інвестиційні пропозиції. Зокрема, міський голова Львова Андрій Садовий запропонував президенту Австрії взяти під особистий патронат фестиваль LvivMozArt, як майданчик для розвитку українсько-австрійських відносин, зокрема, економічних, політичних, культурних. Також мер Львова розповів, що цього року на фестиваль можуть привезти скрипку Моцарта.

Читати також:  У Львові відновлять Державний історико-архітектурний заповідник

Syla.news

398 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up