МОЗ скасувало талони та медичні картки для вступу до школи та садочків

13 березня, набрав чинності наказ Міністерства охорони здоров’я, який скасовує низку форм первинної облікової документації, зокрема медичну карту дитини для вступу до школи та дитячого садка.

Медики України щороку заповнювали до мільйона медичних карток дитини (026/о), які вимагали для прийому в дитячий садок та школу. Цей документ на 8 сторінках А4 заповнювався від руки та зберігався в школах та дитячих садках, – повідомляє МОЗ на сторінці у Facebook, пише “Інформатор“.

Читати також:  Для львівської школи замовили дахову сонячну електростанцію за 1,2 мільйона

Зберігання персональних медичних даних в навчальних закладах протирічить законодавству, оскільки вони не мають ліцензії на медичну практику. Усі дані про дитину мають зберігатися у лікаря, якого обрали її батьки, підписавши відповідну декларацію.

З 13 березня для вступу до школи або в дитячий садок медична карта дитини є непотрібною. Її форма є недійсною, від батьків не мають права її вимагати.

Читати також:  Права людини викладатимуть з першого класу

Раніше Міносвіти запропонувало новий механізм прийому дітей до першого класу.

Syla.news

484 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up