Англійський фізик-теоретик Стівен Гокінґ помер на 77-му році життя.

Цю інформацію підтвердила сім’я вченого. “Ми глибоко засмучені тим, що наш батько сьогодні помер”, – повідомили діти Гокінґа Люсі, Роберт і Тім, передає Gazeta.ua.

У 1963 році у 21-річного Гокінґа був діагностований бічний аміотрофічний склероз – хронічне захворювання центральної нервової системи, яке в подальшому призвело до повного паралічу.

У 1970-х працював в Інституті теоретичної астрономії і Інституті астрономії, викладав теорію гравітації.

Читати також:  В Україні подорожчали квитки на потяги

У 1979 році він був удостоєний однієї з найпрестижніших академічних посад – Лукасівського професора в Кембриджському університеті.

Популярність Гокінґ отримав після того, як в квітні 1988 року була опублікована його науково-популярна книга “Коротка історія часу”. Вона переведена на десятки мов і видана загальним накладом понад 10 млн примірників. Вчений багато уваги приділяв і таким актуальним проблемам людства, як глобальне потепління, стан навколишнього середовища і соціальна нерівність.

Читати також:  Гриценко відреагував на дані екзит-полів:"Я не хочу ще п'ять років мародерства і обману"

Syla.news

621 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up