На Львівщині відбудеться День В’єтнаму

Сьогодні, 13 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка та перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус зустрілися із Надзвичайним і Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В′єтнам в Україні Нгуєн Ань Туаном.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації, – пише Zik.

«Мені дуже приємно, що ви знайшли час відвідати Львівщину. Я вважаю, що у нас є невикористані можливості щодо співпраці України та В’єтнаму, зокрема у Львівській області», – зазначив Олег Синютка.

Він ознайомив Нгуєн Аль Туана з економічним потенціалом Львівщини.

«Ми вважаємо, що у нас є великі можливості для присутності вашої продукції на нашому ринку. Так само ми вважаємо, що сьогодні є можливість ті товари, які виробляються у наші області презентувати і на вашому ринку», – додав очільник Львівської облдержадміністрації.

У межах зустрічі сторони розглянули можливість проведення на Львівщині Дня Соціалістичної Республіки В′єтнам.

«Ми хочемо провести культурний захід День В’єтнаму саме у Львові не лише з метою розвитку торгово-економічних та культурних відносин між Львівською областю та конкретними областями нашої країни. Ми вважаємо, що проведення такого заходу є можливим не лише для популяризації нашої культури і бажання колег з В’єтнаму працювати з колегами в Україні, зокрема у Львівській області, але взаємного пізнання наших народів, зокрема пізнання Львівщини в’єтнамським народом. Ми вбачаємо можливості налагодження дружніх та ділових стосунків», – наголосив Нгуєн Аль Туан.

Читати також:  Я буду щасливий, якщо люди попросять збудувати галерею мистецтв

Зазначимо, що попередньо День В’єтнаму на Львівщині відбудеться у червні.

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, сьогодні з послом В’єтнаму зустрівся і міський голова Львова Андрій Садовий. Після зустрічі він вручив послу монету Князя Лева.

«В’єтнам – важлива для нас країна, оскільки у вас чудова культура і потрібно аби львів’ян знали вас і про вас. Щодо проведення Днів В’єтнаму у Львові, можете розраховувати на нашу максимальну підтримку. Ми скоро розпочинаємо будівництво індустріального парку в Рясному, В’єтнам багато інвестує. Якщо ви хочете, щоб там були і ваші виробництва, то запрошуємо», – зазначив Андрій Садовий.

Читати також:  Солодке обличчя Львова

До зустрічі також долучились Хо Чунг Тхань, перший секретар Посольства, та Фан Дик Нгіа, другий секретар Посольства.

«Львів – дуже красиве і чудове місто в Україні, культурна столиця. Також ваше місто дуже важливе для нас. Ми плануємо проведення Днів В’єтнаму у вас, запрошуватимемо багато різних людей, зокрема підприємців нашої країни», – сказав Нгуєн Ань Туан, Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні та Молдові.

Мер Львова підтримав ініціативу проведення Днів В’єтнаму та пообіцяв всіляку допомогу з боку міста в організації заходу. Також сторони обговорили розвиток і укріплення співробітництва між В’єтнамом та Україною в цілому та між В’єтнамом та Львовом зокрема.

Syla.news

452 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up