Львівські десантники пройдуть навчання за стандартами НАТО

Інструктори з Польщі, України та Литви навчатимуть упродовж місяця львівських десантників вести тактику бою за стандартами НАТО. Така підготовка у межах тренувальної місії Литовсько-польсько-української бригади відбуватиметься вперше.

Про це повідомили на сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригадм ДШВ ЗСУ в інтернет-мережі «Facebook».

Курс підготовки триватиме чотири тижні. Два тижні – лекції і два – виконання практичних завдань у вигляді командно-штабних тренувань. Та от навіть вправляючись у теоретичних навичках, військовим доведеться добряче попрацювати.

Читати також:  У Львові – 14 підозр на коронавірус

Офіцери батальйону практично опрацьовуватимуть вигадану воєнну ситуацію та самотужки розроблятимуть тактику ведення бою, аби дати відсіч противнику. На завершення навчань військові трьох країн проведуть лекцію про обмін досвідом.

Українські воїни розкажуть колегам із Польщі та Литви про воєнні реалібойовий досвід у зоні АТО. Майор литовської армії Костос Петровас, начальник секції бойової підготовки Литовсько-польсько-української бригади приємно вражений сумлінністю та здібністю українських військових.

Читати також:  Священик та прихожани УПЦ МП нахамили журналістам (Коментарі)

Syla.news

385 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up