Одне з найбільших російських видавництв видало книжки львівської письменниці

В одному з найбільших російських видавництв «АСТ» вийшли дитячи книжки львівської письменниці Галини Вдовиченко «36,6 котів» та «36,6 котів-детективів». Вперше ці історії були опубліковані у «Видавництві Старого Лева», передає Zaxid.net.

«В той час коли путінська пропаганда намагається показати українську культуру другорядною та неповноцінною, є люди, які перекладають і видають українські книжки, зберігаючи в них національний колорит, позначаючи, що саме в Україні вперше було видано цю книжку, а згодом отримують від своїх маленьких читачів добрі відгуки.

Читати також:  Систему опалення в трамваях та тролейбусах Львова хочуть змінити

Це аргумент проти впевненості тих, хто пнеться довести неспроможність усього українського – від держави до культурного продукту. Я хочу, щоб сусідські діти зростали зокрема й на наших книжках, щоб любили їх. Менше буде проблем у майбутньому», – так пояснила появу своїх книжок у Росії авторка Галина Вдовиченко.

Видавнича група «АСТ», одне з двох найбільших видавництв Росії, було засноване у 1990 році. «АСТ» є універсальним видавництвом: випускає художню літературу, нон-фікшн, популярні посібники. Відоме співпрацею з такими авторами як Януш Вишневський, Сергій Лук’яненко. «АСТ» також видав новий бестселер Дена Брауна. Серед видань є і книга Анатолія Вассермана «Украина и остальная Россия».

Читати також:  У Львові відкрили інноваційну школу кравецької майстерності (Коментарі)

З початку червня 2012 року управління видавничим бізнесом «АСТ» здійснює видавництво «Эксмо».

Syla.news

308 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up