Львів’янин вперше здійснить підйом на Еверест (Коментарі)

Якщо Роман Городечий зійде на гору Еверест, він стане першим львів’янином, що підкорить найвищу вершину світу. Разом з ним у експедиції братиме участь Ірина Галай – перша українка, яка підкорила Джомолунгму.

 Українські альпіністи мають мету здійснити сходження на четверту вершину світу – гору Лхотцзе. Це сходження відбуватиметься без допомоги кисневих масок та балонів. Крім того, альпіністи планують зробити те, що не робив жоден українець –  зробити перехід з однієї вершини на іншу, перейти з Лхотцзе на Еверест. Ірина Галай каже, що для неї це випробування, спортивний інтерес.

Читати також:  У 2018 платники Західного регіону сплатили на 271 мільйонів більше до єдиного соціального внеску

 

 Перед експедиціями альпіністи тренуватимуться, їздитимуть на велосипедах та відпрацьовуватимуть вправи на витривалість. Набиратися енергії перед сходженням альпіністи будуть в Карпатах, на Термальних водах в Косино. Роман Городечий говорить, що важливо побудувати підготовку так, аби максимально загартувати витривалість, бо у сходження на гірські вершини найкраще даються саме витривалим, загартованим спортсменам, а не сильним та накачаним.

Читати також:  Сьогодні на «Арені Львів» пройде фінал проекту «Українська пісня»

Як розповіли спортсмени, Весна у Гімалаях є початком сезону сходжень. Восьмитисячники – це вищий пілотаж альпінізму, бо такі підйоми потребують максимальних фізичних та моральних зусиль. А кожне вдале індивідуальне сходження – це гордість цілої нації, яка так демонструє свою спроможність.

 

545 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up