Brexit «без угоди» коштуватиме британським та європейським компаніям 65 млрд євро на рік

Якщо ЄС та Британія не підпишуть угоду, сторони торгуватимуть за правилами СОТ.

Компанії в ЄС та Великобританії зіштовхнуться із додатковими витратами у 65 млрд євро (58 млрд фунтів) на рік, якщо вихід країни зі складу блоку відбуватиметься без укладення угоди між сторонами. Про це повідомляє EUobserver із посиланням на результати досліджень консалтингової компанії Oliver Wyman та адвокатської компанії Clifford Chance.

Читати також:  Туск заявив, що ЄС не переглядатиме угоду про Brexit

Додаткові витрати виникнуть у результаті того, що якщо угоди досягнуто не буде, торгівля між Британією та країнами ЄС здійснюватиметься за правилами та тарифами Світової організації торгівлі (СОТ).

Британським фірмам доведеться витратити 27 млрд євро, європейським – 31 млрд євро.

Витрати найбільше вдарять по п’яти секторам економіки Великої Британії: хімічному, металів та гірничо-видобувної промисловості, аерокосмічному, фінансових послуг та науковому.

Читати також:  У Львові зросли ціни на квартплату

З боку ЄС постраждають аерокосмічна, хімічна, металургійна та гірничо-видобувна галузі.

Додаткові витрати найбільше відчуватимуться в Лондоні та чотирьох регіонах Німеччини (Баварії, Баден-Вюртемберзі, Північній Рейн-Вестфалії та Нижній Саксонії).

Також зазначається, що найбільше постраждають маленькі британські фірми, які мають мало досвіду в торгівлі з ЄС.

Syla.news

316 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up