“Україна там, де Шевченкове слово”. У Львові вшанували Кобзаря

Вшанувати Тараса Шевченка прийшли сотні львів’ян, а також Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів та голова Облдержадміністрації Олег Синютка. 

На думку Степана Кубіва, Львів став центром шанування Тараса Шевченка у всесвітньому масштабі. Бо для українців, які живуть по всій планеті, Кобзар – великий поет, талановитий художник, батько-засновник нації.

Він зумів передати нам основи нашої національної культури, ідеології у своїй творчості і на прикладі чеснот свого особистого життя, – сказав Степан Кубів.

 

Читати також:  10 вересня у Львові відбудеться «Знесіння Фест»

Як зауважив Олег Синютка, містяни та гості прийшли до монументу Шевченка, щоби сказати усьому світові,  що це наша, українська земля й ніхто та ніколи не вказуватиме нам, яких героїв шанувати та які свята відзначати.

Шануймо своїх героїв. Для того, щоб ніхто не сумнівався: Україна є і буде там, де говорять українською мовою, де є українські могили, там, де звучить непереможне Шевченкове слово, – звернувся до присутніх голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

 

Читати також:  В неділю у центрі Львова проведуть День гуцульської культури

Варто додати, що 9 березня у Львові одночасно Шевченків твір виконали більше тисячі учасників – це понад 40 хорів.

Це культурно-містецьке дійство увійшло у «Книгу рекордів України». 

Сьогодні на усіх майданах Львівщини, де є пам’ятники Кобзарю, одночасно відбуваються урочисті заходи. Окрім покладання квітів, хорові колективи також спільно виконали «Заповіт».

Syla.news

 

472 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up