У польському Сеймі прокидається російська партія, – Тишкевич

Нинішній стан польсько-українських відносин – це фрагмент дуже небезпечного процесу демонтажу і занепаду польської «східної» політики.

Про це заявив депутат Сейму від партії «Громадянська платформа» Роберт Тишкевич, – передає “Zik“.

Тишкевич називає оновлений закон (антибандерівський) фатальним, мовляв, він вдаряє в «серце» польсько-українських відносин. На його думку, ухвалення польським парламентом цих суперечливих змін не можна вважати результатом якоїсь випадковості, чи помилки польських законодавців.

«Я хочу поставити тезу, що це фрагмент політичного процесу, за яким ми спостерігаємо вже два роки. Це відхід від стратегії польської східної політики, яка формувалася ще в час паризької «Культури» Єжи Ґедройця, яку потім протягом 25 років формували різні польські уряди та парламенти», – розмірковує політик.

Читати також:  Україна чи бидлостан: Остап Дроздов Прямим текстом:

Тишкевич нагадує, що зараз Україна асоційована з ЄС, коли Польщі таке і не снилося, Україна має безвізовий рух з ЄС.

«Ця держава воює з Росією, а ми в цей момент починаємо якесь нерозумне історичне махання шаблею проти цієї країни. Треба точно сказати – в Сеймі прокидається російська партія», – сказав Тишкевич.

Читати також:  Великі втрати на фронті: у зоні АТО четверо загиблих, є поранені

Читайте також: Клімкін нагадав «білим і пухнастим» полякам про Пілсудського і за що боролися ОУН і УПА

За його словами, прихильникам добросусідських відносин в обох країнах в ситуації, коли погіршується міжурядова співпраця, більше потрібно працювати над контактом на рівні парламентів.

«Потрібно посилити міжпарламентський діалог, запрошувати до нього європейських партнерів, зокрема з країн Веймарського трикутника», – сказав Тишкевич.

Syla.news

340 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up