У Міносвіти прокоментували зміни у правилах прийому учнів перших класів

Те, що можна йти до школи виключно за місцем прописки, є неправдою. За місцем проживання надається право на першочергове зарахування до школи.

Про це у ефірі Еспресо.TV заявила радник міністра освіти та науки України Оксана Макаренко.

“Якщо місця для всіх бажаючих вистачає, то батькам треба подати заяву, метрику та медичну довідку. Жодних конкурсів на вступ до школи не передбачено”, – сказала Макаренко.

Читати також:  У Рівному померла школярка - їй стало погано на уроці

За її словами, є перелік документів, які підтверджують, що сім’я мешкає на території, яку обслуговує школа. Це можуть бути штамп у паспорті, витяг з реєстру про реєстрацію, документ про власність на житло. Також це може бути договір про оренду, але завірений нотаріально, який стосується тих, хто мешкає в гуртожитку.

Також у першу чергу можуть бути зараховані ті діти, чиї брати або сестри вже навчаються у цій школі. Також враховується вік учня. В першу чергу братимуть до школи тих, кому вже виповнилося 7 років.

Читати також:  "Зеленський — наша нова надія" - глава МЗС Угорщини

Нагадаємо, раніше Міністерство освіти і науки оприлюднило проект порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Syla.news

393 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up