У центрі Львова діти дарували перехожим паперові первоцвіти

Сьогодні, 7 березня у Львові відбулася акція «Збережемо первоцвіти», учасники якої – діти та їхні батьки, у центрі міста вітали перехожих із початком весни, дарували їм паперові квіти, з метою привернення уваги громадськості до незаконного зривання рослин, що занесені до Червоної книги України.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Ми вирішили залучити дітей до цієї акції, бо саме вони, на нашу думку, мають великий вплив на людей, що не захищають природу. Сьогодні маленькі помічники закликали містян не зривати та не купувати квіти, які охороняються законом. Звичайно, кожній жінці навесні приємно отримувати квіти, але не обов’язково дарувати зникаючі види рослин. Ми зменшимо попит на первоцвіти тільки тоді, коли перестанемо самі їх купувати», – розповіла Тетяна  Балюх головний спеціаліст екології та природних ресурсів Департаменту містобудування Львівської міської ради.

Читати також:  Використані батарейки та ртутні лампи: графік стоянок екобуса у Львові

Syla.news

396 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up