У контексті: Про фільм “Евакуйовані назавжди” (Відео)

5 березня відбулась прес-конференція щодо львівської прем’єри художньо-документального фільму “Евакуйовані назавжди”.

Історія, яку неможливо забути: таким є фільм “Евакуйовані назавжди”. Нелегка доля українців, котрих виселили із рідної домівки та переслідували за віру, відображена у кожному слові головних героїв стрічки – очевидців тих трагічних подій.

Документальний фільм розповідає про життя переселенців із Закерзоння, які незадовго до початку операції “Вісла” були “евакуйовані” на схід України. Окрім цього, багато страждань довелось пережити і українській греко-католцькій церкві – вірян переслідували, а Церква перейшла у підпілля.

Читати також:  ВСУ остаточно заборонив надбудови у будинках без згоди сусідів

Тому, наголошують автори фільму, його варто побачити, аби глибше розуміти історію України.

Як зазначають творці стрічки, показ відбудеться не лише у Львові, а й у інших містах України. Плануються покази також і за кордоном – адже хто як не емігранти розуміють долю тих, хто пережив розлуку із рідним домом.

Нагадуємо, прем’єра фільму “Евакуйовані назавжди” відбудеться сьогодні, 6 березня 2018 року у приміщенні кінотеатру “Кінопалац” (вул. Театральна, 22).

Читати також:  Львівська битва за комунальні стоматполіклініки: що буде далі? (Коментарі)

Syla.news

498 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up