Прем’єра фільму про депортованих українців зібрала аншлаг

6 березня 2018 року у приміщенні  львівського кінотеатру “Кінопалац” (вул. Театральна, 22) відбулася прем’єра стрічки “Евакуйовані назавжди”. Художньо-документальний фільм розповідає про українців, депортованих із етнічних земель Закерзоння у 1945-1946 роках.

150 глядачів прийшло переглянути картину, створену студією “Апостол” спільно з компанією “Syla Production”.

Це документально-художній фільм з двох частин про депортованих українців із Закерзоння у 1945-46 роках, які поселилися в селі Терновиця, Івано-Франківської області та були активними вірянами переслідуваної на той час Української Греко-Католицької Церкви.

І частина носить назву “Евакуйовані назавжди”, ІІ частина – “Переслідувана правда”.

Метою проекту є збереження пам’яті про українську національну та духовну ідентичність, передаючи наступним поколінням свідчення людей, які пережили страшні випробування і при цьому залишились вірними українському народу та УГКЦ.

На фоні сучасних подій євроінтеграції України творці фільму бачать проблему асиміляції українців, відчуженість від рідної Церкви та культури. Ця проблема стосується також і тих, які покинули вимушено чи добровільно рідну землю в далекому минулому.

Нагадаємо, що раніше стрічку презентували у “Центрі Шептицького”.

17 грудня 2017 року у Театрі кіно “Люм’єр” у Івано-Франківську прем’єрний показ картини відбувся у переповненій залі. Охочих переглянути фільм виявилося настільки багато, що усім просто не вистачило місць. Глядачі ладні були стояти на східцях та у проходах аби пережити разом із героями стрічки буремні події боротьби українських підпільників.

SYLA NEWS

 

479 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up