У Львові стартувала програма “Інтернет речей” (Коментарі)

5 березня 2018 року на кафедрі комп’ютеризованих систем автоматики Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки відбулось відкриття сучасної ІТ-лабораторії.

Як зазначають ініцатори проекту, це ще один крок до поглиблення тісної співпраці між Національним університетом «Львівська політехніка» та Асоціацією «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг».

До створення анонсованої лабораторії найбільше долучився один із найвідоміших вітчизняних ІТ-фахівців – голова правління Асоціації «Інформаційні технології України» Тарас Кицмей. Він профінансував ремонт приміщення для неї та поставив сучасне обладнання на загальну суму понад півмільйона гривень.

Читати також:  Другий день Форуму видавців у фотографіях

До вітального слова долучився заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко. За його словами, такі лабораторії – це велике досягнення для міста, адже сприятимуть розвитку ІТ-технологій у місті Львові.

З вітальним словом виступив також і випускник Львівської політехніки.

У новій лабораторії зможуть проводити навчання для цілої групи студентів, запевняє ініціатор прогами Зеновій Верес.

Читати також:  У Львові працюватимуть три пункти обміну невикористаних квитків електротранспорту

Syla.news

620 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up