Стало відомо, кого обрали генеральним директором-художнім керівником театру Франка

На керівну посаду у театрі претендував лише один кандидат.

На відкритій комісії у Міністерстві культури обрали генерального директора-художнього керівника Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка. Ним став нинішній директор театру Михайло Захаревич. Про це повідомив український театральний критик Олег Вергеліс на своїй сторінці у Facebook.

Під час презентації своєї концепції розвитку театру Захаревич розповів про плани на своїй новій посаді. «Відкриється новий великий репетиційний майданчик, відкриється нова звукова студія. В театр приїдуть фахівці з Британії і США, які проведуть тренажі з франківцями. В планах низка міжнародних театральних проектів.  До кінця року вийдуть нові вистави Д. Богомазова (Коріолан), Ю.Одинокого (Ідіот), Г. Гладія (Очищення), О. Ліпцина (Деміург). Театр оновлює режисерський корпус і цьогоріч запрошує до співпраці молодих талановитих українських постановників — Давида Петросяна, Івана Уривського.  Згодом буде конкурс і для молодих акторів, які увійдуть в трупу франківців», – розповів театральний критик Олег Вергеліс.

Читати також:  Українці можуть ставати власниками цінних паперів іноземних компаній

За словами художнього оглядача, конкурсна комісія одноголосно обрала Захаревича.

Довідка:

Михайло Захаревич народився 26 вересня 1950 р. у с. Сосонки Вінницької обл.

У 1972 р. закінчив акторський факультет Харківського інституту мистецтв ім. І. Котляревського. Творча біографія розпочалася на посаді актора в Запорізькому обласному музично-драматичному театрі.

Подальше формування творчої долі М. Захаревича: це посада директора Запорізького театру. За короткий час, досягши успіху в цій справі, очолює Асоціацію директорів театрів України.

Читати також:  У Львові презентували фільм про українців у польському війську

З 1992 р. – генеральний директор Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка.  На цій посаді співпрацює з майстром режисури, художнім керівником театру Сергієм Данченком, а з 2001 року – Богданом Ступкою.

Михайло Захаревич перебував на посаді першого заступника Міністра культури і мистецтв України (1996 – 1999). Є доцентом Київського Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка–Карого.

Syla.news

373 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up