Україна піднялася на 16 позицій в рейтингу паспортів зі свободи пересування

Тепер власникам українських паспортів відкритий безвізовий доступ в 118 країн.

Найбільше зростання мобільності в світі за рік, згідно рейтингу, що складає компанія Henley & Partners і який демонструє ступінь свободи пересування громадян різних країн, продемонструвала Україна, яка в травні 2017 року оформила безвізовий режим з країнами ЄС і піднялася відразу на 16 позицій. Тепер власникам українських паспортів відкритий безвізовий доступ в 118 країн.

Читати також:  До Конгресу США внесли законопроект про співпрацю з Україною

З 2014 року в цьому рейтингу беззмінно лідирувала Німеччина, яку зараз випередили одразу дві країни. Лідерами рейтингу паспортів Henley & Partners в 2018 році стали Японія і Сінгапур, йдеться в дослідженні компанії.

Громадяни цих держав можуть без візи відвідати 180 країн світу. З паспортом Німеччини, яка займала перше місце за цим показником з 2014 року, можна зараз відвідати 179 країн.

Читати також:  Кредит на освіту та голос молоді у політиці. Як Литва бореться проти трудової еміграції (коментарі)

Третє місце розділили відразу сім країн. Це Італія, Фінляндія, Іспанія, Данія, Франція, Швеція та Південна Корея, жителі яких мають право безвізового в’їзду до 178 країн світу.

Індекс паспортів, раніше відомий як (індекс візових обмежень), складається з 2006 року швейцарською компанією Henley & Partners у співпраці з Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA).

Syla.news

334 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up