Польська PGNiG готова постачати газ в Україну весь рік

Польська нафтогазова компанія (PGNiG) готова уподовж року безперебійно постачати газ в Україну.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив заступник голови правління PGNiG Мацєй Возняк.

“З огляду на динамічну ситуацію на ринку газу і морозну зиму PGNiG уважно слідкує за потребами і залишається у постійному контакті з українськими контрагентами щодо можливих додаткових поставок газу. За умови безперебійної роботи газопроводів в Україні і сприятливих умов транзакції, можливими є поставки газу в Україну упродовж року”, – заявив Возняк.

Читати також:  В Національний перелік основних ліків увійдуть менше як 500 препаратів, – МОЗ

За його словами, технічні можливості пункту “Германовіце” на кордоні з Україною дозволяють постачати в Україну максимально 6 млн кубометрів газу на добу в зимовий період за умови відсутності обмежень з боку операторів газотранспортних систем.

Як інформувалося, “Нафтогаз України” та PGNiG підписали контракт щодо поставок газу до кінця березня 2018 року. Загальний обсяг за ним становить 60 млн куб. м. Поставки газу почалися сьогодні о 6 годині ранку через ГРС “Германовіце”, яка з’єднує польську ГТС з українською. До кінця 2017 року PGNiG поставила в Україну більше 1 млрд кубометрів.

Читати також:  АТО: загострення на Приморському напрямку, один поранений

У лютому Нафтогаз передплатив обсяги газу у Газпрому, очікуючи на відновлення поставок у березні. Газпром повернув усю суму та відмовився постачати газ. Через похолодання в Україні виник незначний дефіцит газу.

Syla.news

321 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up