У Львові готуватимуть експертів з управління розумним містом (Коментарі)

З нагоди відкриття магістерської програми «Публічне управління та адміністрування розумним містом» у «Львівській політехніці» відбулася прес-конференція.

Цьогоріч кафедра адміністративного і фінансового менеджменту розробила і оголосила додатковий блок дисциплін для підготовки експертів з управління розумним містом. Про це заявив Олег Давидчак, проректор з науково-педагогічної роботи. Для навчального закладу такий проект не є новим, адже програма «адміністрування та управління для державних службовців» вже апробована. Таких фахівців  ВУЗ випускає уже два роки поспіль.

Протягом 20 років місто готувало фахівців з інших спеціальностей, розповідає проректор Олег Давидчак. За цей час економіка та запити міста змінилася. Тому є потреба готувати нових фахівців, які відповідатимуть трендам міського розвитку сьогодні.

Читати також:  Садовий зустрівся із американським сенатором для залучення інвестицій

За словами заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, ця програма свідчить про те, що у викладачів програми є розуміння ринкової ситуації, бо сьогодні важливо вивчати маркетинг, можливість виходів на зовнішні ринки. На його думку, люди, які приходять управляти містом, повинні мати як базові так і вузькопрофільні знання по цим напрямкам.

Варто зазначити, що така програма  в Україні відкривається вперше.

Представники влади говорять, що міська рада має попит на працівників, які розуміються на нових технологіях, орієнтовані на клієнтів (мешканців міста), знають їх запити та розуміють місто, як єдину систему. Про це зауважила Людмила Левицька, начальник відділу навчання, стажування та практики Львівської міської ради.

Читати також:  Концерти-лекції органної музики для усіх бажаючих

Smart city (розумне місто) — це місто, в якому використовуються сучасні технології для покращення якості життя у ньому. Смарт сіті технології інтегруються у відповідні структури, щоб підвищити якість надання послуг, зменшити вартість та споживання ресурсів та поліпшити комунікацію і порозуміння з мешканцями.

Syla.news

548 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up